Вакцинуватись можна трьома шляхами 

Розповіла  начальниця відділу охорони здоров’я міста Юліїя Дейнеженко, зробити щеплення можна трьома шляхами – прийти до центру масової вакцинацйії, в сімейну амбулаторію, або подати заявку на вакцинування по місцю роботи.

«21 липня в Україні стартував п’ятий етап вакцинації, тобто всі охочі українці старші 18 років можуть вакцинуватись. Зробити це можна в стаціонарних пунктах вакцинації при сімейних амбулаторіях. У нас їх 5. Також в центрі масової вакцинації. Підприємства, працівники яких виявили бажання вакцинуватись, можуть подати заявку на контакт центр МОЗ. Але це повинно бути більше 50 осіб, котрі виявили бажання щепитись. Контакт центр надає нам цю інформацію. І тоді на підприємство виїздить мобільна бригада та проводить вакцинування. Тобто на сьогодні в людей є вибір», – сказала Юлія Дейнеженко.

За її словами вакцини вистачає на першу та другу дозу. Препарати отримують централізовано. Щотижня надають заявку до департаменту охорони здоровя. Центр первинної медико-санітарної допомоги міста отримує вакцини та розподіляє їх між стаціонарними пунктами вакцинації.