А можливо і більше 

Центр масової вакцинації в Павлограді відкрився у суботу, 24 липня. У перший день роботи центру спостерігалась велика черга. Люди хвилювались, чи всі встигнуть зробити щеплення. У перший день зробили 138 доз вакцини Pfizer (виробник Бельгія), зараз вакцинують препаратом Moderna (виробник Америка)
На сьогодні ситуація урівноважилась, проте невеликі черги все ж спостерігаються. Більшість - люди середнього й похилого віку.

«Ми бачимо, що відкриття такого центру є позитивним, це працює, люди йдуть», – відзначає директорка центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова.

В центрі масової вакцинації працює одна бригада. За словами Олени Дуднікової зараз думають над тим, аби організувати ще одну бригаду – одна вакцинує, друга – ревакцинує.

Після щеплення пацієнти півгодини знаходяться під наглядом лікарів. У випадку чого вони мають все необхідне для надання невідкладної допомоги.
Важких реакцій після щеплень не спостерігалось. Біль в місці вакцинації та незначне підняття температури тіла не повинні викликати занепокоєння. Це вважається в межах норми.

Олена Дуднікова також повідомила, що всі вакцини сертифіковані, холодовий ланцюг дотримується.

Центр масової вакцинації працюватиме до грудня, а можливо й більше.

Зробити щеплення можна також і на стаціонарних пунктах, котрі працюють на базі сімейних амбулаторій. В місті 5 таких пунктів.