Увечері 7 серпня в угіддях пролунали постріли. Їх офіційно дозволила поліція

 А от чи дотримуються мисливці правил: не пиячити, носити рушницю розрядженою і лише у чохлі, а ще мати із собою документи поліція, рятувальники та лісники перевіряють під час рейдів.

Зокрема, Павлоградським управлінням із надзвичайних ситуацій спільно з лісничим «Павлоградського лісгоспу» та працівниками поліції проведено рейдове патрулювання урочищ «Павлоградські, Богданівські та Богуславські піски.

Рейдовики звертались до мисливців та відпочиваючих з проханням не провокувати займань в природних екосистемах. Нагадали правила пожежної безпеки та звернули увагу на заборону розведення багать в лісах. Адже в таку спеку будь яка іскра може стати причиною маcштабної пожежі.

При собі мисливці повинні мати дозвіл на право зберігання зброї, мисливський квиток, документи українського товариства мисливців та рибалок та карту відстрілу дичини лісового господарства.

Відстрілювати мисливці зможуть голубів, перепелів, лисок та диких качок. Усього в області зареєстровано 60 000 власників вогнепальної зброї, однак на полювання вийде лише третина з них.

В поліції відзначають, що порушення мисливських правил тягне за собою адміністративну відповідальність. Наприклад, перевозити зареєстровану зброю мисливцям дозволяється тільки в розібраному вигляді і у чохлі.