Борг накопичений з 2016 року 

Мешканці транзитного містечка для пересленців заборгували  за комунальні послуги, починаючи з 2016 року, майже 1 млн грн. Ще півмільйона –  безнадійна заборгованість. Це боржники, котрі виїхали з модульного містечка. За словами заступниці міського голови Аліси Рябової, в основному не мають комунальних боргів люди, котрі не отримують державної допомоги на сплату за комунальні послуги. 

«80% мешканців містечка отримують державну допомогу. Не отримують ті, хто є працездатного віку та 4 місяці ніде не працюють, або працюють неофіційно і не перебувають на обліку в центрі зайнятості. Державна допомога на комунальні послуги становить 1 тис. грн і більше. Аналіз показує, що ті люди, які не отримують таку допомогу майже не мають боргів. Є добросовісні, які сплачують, а є ті, хто витрачає кошти, призначені на комунальні послуги, на інші потреби», – сказала Аліса Рябова.

 Нагадаємо, раніше міський голова доручив відповідним службам опрацювати можливість переселення мешканців модульного містечка в гуртожитки міста.