Відчувається брак кадрів,  як серед молодшого медичного персоналу, так і серед лікарів 

Зокрема, немає лікаря-онколога, іде на заслужений відпочинок лікар гастроентеролог. Хоча зарплата медиків  виросла. 

«Якщо раніше отримували мінімальну зарплату, то зараз медсестра отримує 10 тис., лікар –  15 тис. І це не межа. Ми розширюємо послуги і чим більше послуг, тим більше грошей. І це йде  на зарплату в тому числі. Будемо старатись і 15, і 20 і 25 тис»,  – розповів головний лікар медичного закладу Сергій Олйник. 

А от щодо медичного обладнання, то воно тут високого ґатунку. 

«У нас шикарна рентгенівська техніка. Якісь 4 покоління. Місто закупило нам гастроскоп та колоноскоп німецької фірми. Є також лапароскопічна стійка. Область закупила нам мамограф. У нас були розрізнені лабораторії. Ми об’єднали все в один лабораторний центр. У нас найкраще обладнання , найточніше. Робимо все безкоштовно, якщо пацієнт має електронне направлення», – додав Сергій Олійник. 

В пешій міській лікарні  діють відділення  терапії, неврології, психіатрії, хірургічне та дитяче відділення. Є також стоматологічний  та консультативно-діагностичний підрозділ і дитячий реабілітаційний центр. Надається також єдина в місті психіатрична допомога та допомога при захворюванні ВІЛ-СНІДом.

Лікарня розрахована на 120 стаціонарних ліжок. Стаціонарне лікування та аналізи безкоштовні. За виключенням, якщо закупівлю потрібних  пацієнту ліків не  фінансує НСЗУ. 

«Ми підписали договір із НСЗУ на  14 пакетів медичних послуг  – стоматологічна допомога, лабораторна, стаціонарна, амбулаторна, психіатрична допомога. Підписали ще один пакет по мобільній психіатричній допомозі. Завдяки цим пакетам ми отримуємо гарні гроші для того, щоб лікарня розвивалась», –  наголосив Сергій Олійник.   

Проте, є також і проблеми. Зокрема, потребує ремонту відділення психіатрії, потребує також покращення організація прання.