Прощання з актрисою проходило в приміщенні театру

Все її свідоме життя пройшло на сцені. В театр Наталія Рева прийшла ще старшокласницею. Навчалась в школі №17 у Павлограді.

«Коли я прийшла в театр, це було 35 років тому, то Наталія Іванівна уже була досвідчена актриса. У неї навіть був свій моно-спектакль. Ми, як молоді актори, прагнули її наслідувати. І ми всі мріяли, що теж зробимо собі моно-спектаклі. Вона могла з маленької іскринки розкрутити такий зрілий, мудрий спектакль. У неї завжди була гарна ідея, котра навчить чомусь глядачів. Вона була чудовою мамою, бабусею, дружиною, надійним другом, чудовим партнером по спектаклю», – розповідає актрива театру Б. Захави хореограф, педагог театральної студії Тетяна Тищук.

У березні цього року Наталія Рева зіграла свою останню роль. Уже будучи важко хворою, вона блискуче зіграла роль Софії Андріївни, дружини Толстого у спектаклі Іона Друце «Возвращение на круги своя».

«24 березня на «Січеславні» вона іще виступала на сцені. Після цього вона сказала, що більше на сцену не вийде. Діагноз важкої хвороби її поставили ще у вересні минулого року. Увесь рік вона боролась з недугою. Я її запамятала молодою, світлою … Кажуть, що незамінних людей не буває, але ми переконуємось, що таки буває», – розповідає Тетяна Тищук.

Поховали актрису Наталію Реву на центральному кладовищі Павлограда.

Їй було лише 58…

Павлоградська поетеса Лариса Власенко присвятила Наталії Реві свої вірші