При охоронцях було чимало крадіжок, а при камерах відеоспостереження – жодної 

З травня цього року в першій міській лікарні вирішили боротись із крадіями та бешкетниками за допомогою системи відеоспостереження. А від великої кількості автівок у дворі лікарні захистились шлагбаумом. Обидва засоби виявились дієвими. Розповів головний лікар медичного закладу Сергій Олійник.

«Раніше у нас було 13 сторожів. Минулого року ми скоротили ці 13 посад, виплатили людям компенсацію й у нас залишились гроші на камери відеоспостереження. Плюс іще з міського бюджету виділили 90 тис. грн. Відтоді практично зникли крадіжки, при сторожах було багато крадіжок. Бо всі знають, що все це знімається», – розповів Сергій Олійник.

Інколи люди в приймальному відділенні поводяться неадекватно. Буває, що трощиться не лише майно, а й потерпають лікарі. І таке відеоспостереження несе за собою відповідальність тих, хто здійснює такі вчинки.

На сьогодні система відеоспостереження встановлена також в лікарні інтенсивного лікування. На наступний рік планується установити в пологовому будинку та в амбулаторіях.

Окрім того, на території першої міської лікарні довелось встановлювати шлагбаум, бо на подвір'ї скупчувалось стільки автівок, що неможливо було проїхати автомобілю швидкої допомоги, і навіть скоювались ДТП.

«Коли не було шлагбаума, то всі заїздили прямо на подвір'я лікарні й на майданчику ніде було розвернутись навіть швидкій допомозі, щоб швидко надати медичну допомогу хворому, котрого привезли. Було навіть ДТП. Наш автомобіль ударила інша автівка і водій зник з місця пригоди. Ми викликали поліцію. Тому довелось ставити шлагбаум, щоб не заїздили на територію лікарні», – розповідає Сергій Олійник.