На Дніпропетровщині звільнили 120 чоловік, яких агрофірма тримала у рабстві 

Власники агрофірми шукали людей на вокзалах великих міст та обіцяли їм роботу, після чого відвозили у напівзруйновані бараки і примушували працювати за їжу.

Як повідомляють у пресслужбі прокуратури, на території Дніпропетровщини та Києва викрили групу осіб, які тримали в рабстві 120 людей.

Зловмисники шукали людей на вокзалах Києва, Дніпра та Одеси і пропонували їм роботу на полях за 3000-4000 гривень. Людям, що не мали домівки і пребували у скрутному становищі, вони обіцяли триразове харчування та безкоштовне житло. Робітників доправляли мікроавтобусами на ферму у Дніпропетровській області.

Коли людей привезли на роботу, то з’ясувалося, що жити вони будуть в напівзруйнованих будинках під наглядом «бригадирів». Людей зобов’язали працювати по 12-16 годин за погану їжу та алкоголь. Гроші робітникам платити відмовились.

Люди знаходилися під постійним контролем та психологічним тиском. Їм не дозволяли самостійно покидати територію ферми та били їх, якщо хтось не виконував накази. Всі документи і телефони у них також забрали.
Правоохоронці провели 18 обшуків на території ферми та за адресами підприємства та вилучили документи, гроші, техніку, алкоголь та інші речові докази, що підтверджують злочин.

Всього на території агрофірми виявили 120 заручників, 17 із них уже написали заяви на зловмисників. Вже затримали 5 учасників цього угрупування, серед яких вербувальники і бригадири. Наразі їм збираються оголосити підозру.