Гендиреткор запевняє, що справа сфабрикована 

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру генеральному директору державного підприємства «Науково-виробниче об'єднання «Павлоградський хімічний завод» Леоніду Шиману у зловживанні службовим становищем.
Про це повідомляє «Слово і діло» з посиланням на співрозмовника в антикорупційних органах.

«За даними НАБУ, службовці ПХЗ відмовляли в укладанні прямих договорів поставки продукції та повідомляли про передачу повноважень в питаннях реалізації промислових вибухових речовин «дилерам». Таким чином, загалом ПХЗ втратило 43,3 млн грн доходу, які отримали приватні фірми-посередники", – йдеться у повідомленні.

Леонід Шиман запевняє, що ця справа сфабрикована військовою прокуратурою на замовлення гірничо-збагачувальних комбінатів.
Про це гендиректор державного підприємства «НВО «Павлоградський хімічний завод» повідомив під час пресконференції в ІА «РВК»

«Військова прокуратура сфабрикувала цю справу за замовленням гірничо-збагачувальних комбінатів, що належать не найбіднішим людям у цій країні. Нам через це зупинили виготовлення вибухових матеріалів на підприємстві. Ми тоді втратили виробничі потужності, звільнили 51 працівника, підприємство не отримало можливість заробити близько 236 млн грн. З якої причини це зараз робить НАБУ, я не знаю. Але знаю точно: ця справа позначиться на програмі обороноздатності країни. Я повністю впевнений, що ця справа «зшита білими нитками», а наші адвокати в суді зможуть довести, що жодних збитків, тим паче в 43 мільйони, які заявлені в цій справі, підприємство не понесло. Навпаки, ми маємо більше 97 мільйонів прибутку, з яких сплатили повністю всі податки», – сказав Леонід Шиман.

Він також додав, що підприємство як виконувало свої виробничі плани, так і буде виконувати.

«Для початку я запевняю суспільство, що Державне підприємство «Павлоградський хімічний завод» як виконувало свої виробничі плани, так і буде виконувати. Наше підприємство є стратегічним і належить до військово-промислового комплексу України. Основні цілі, які перед нами сьогодні поставили Президент України, уряд України, РНБО, – це створення високоточних ракетних видів озброєнь з метою захисту нашої батьківщини від потенційних агресорських нападок на нашу країну», – сакзав Леонід Шиман.

Він також додав, що підприємство щорічно перевіряють Контрольно-ревізійне управління, фінансово-аналітичне управління при Міністерстві фінансів, і жодного року не отримували зауважень про завдану підприємству шкоду з 2011 по 2020 рік.