Проігнорувавши рішення міськвиконкому 

Дивна ситуація склалась сьогодні із цінами на проїзд в міському транспорті. Доїхати, скажімо, з центру міста до ПЗТО чи ПМЗ можна було за 8 грн або 9 грн в залежності від того, кому з перевізників належить маршрут.

Начальник транспортного відділу Павлоградського міськвиконкому Олександр Білий, коментуючи цю ситуацію, сказав, що перевізник Валерій Дроздов, котрому належать основні маршрути (№1 та №8) займається самоправством. І якщо ситуація найближчим часом не виправиться, то буде ставитись питання про розірвання договору про надання послуг з пасажирських перевезень.

31 серпня 2021 року комітетом Павлоградської міської ради було прийнято рішення про підвищення тарифів на проїзд в міському транспорті. Згідно з цим рішенням тариф на пасажирські перевезення в місті мав би зрости на 1 грн.

Проте, насправді вартість проїзду в основних маршрутах зросла на 2 і навіть 3 грн.

«Перевізники були завчасно ознайомлені з рішенням міськвиконкому. Сьогодні виїхали перші транспортні засоби, де висіло оголошення про те, що з 15.09 за рішенням виконкому вартість проїзду – 9 грн. Ціна не коригувалась в залежності від довжини маршруту. Тобто насправді вартість проїзду, всупереч рішенню міськвиконкому, зросла не на 1 грн, а на 2 і навіть 3 грн. Від Хімзаводу до центру раніше платили 6 грн», – сказав начальник транспортного відділу Павлоградського міськвиконкому Олександр Білий під час брифінгу.

Такі ціни самовільно встановив перевізник Валерій Дроздов. На маршрутах ще одного перевізника вартість проїзду зросла на 1 грн, згідно з рішенням міськвиконкому.

До речі, на брифінг щодо самовільного підвищення ціни на проїзд в міському транспорті запрошували також і самого порушника – Валерія Дроздова, проте той не явився, пославшись на зайнятість.

Сьогодні начальник транспортного відділу, начальник відділу економіки та журналісти обстежили маршрути, зафіксували порушення та склали відповідні акти. Далі ці акти передадуть конкурсній комісії, котра прийматиме рішення.

Кажуть, що якщо перевізник ігноруватиме вимогу міськвиконкому, то далі послідує розірвання договору.

До речі, при фіксуванні порушень, учасники рейду почули нарікання від пасажирів на свою адресу. Мовляв, що ви тут затримуєте транспорт, нам потрібно їхати і нам байдуже за якою ціною, а вам тут нічого робити. Одним словом, ідіть геть звідси, нас все влаштовує.....

Нагадаємо, що замовником послуг по перевезенню пасажирів в міському транспорті є Павлоградський міськвиконком.

Коментарі   

+2 # Алек 15.09.2021, 23:18
Горсовет ещё много обещаний давал.
Например, ввести мониторинг по GPS автобусов, разместить расписание с интервплом движения на каждой из остановок, создать мобильное приложение для отсеживания маршрутных автобусов пассажирами.
Увы.
Как минимум, требуйте от водителя билет на проезд, взамен оплаты.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Игорь 16.09.2021, 20:29
А как же потраченные мной 5 гривен в первыйдень? Дроздов! Верни долг, буду считать как Быстрозайм 2 процента в сутки!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата