Сьогодні, близько 9 год ранку в Дніпрі вибухнув автомобіль

Загинули дві людини, які на момент вибуху перебували в салоні автівки. Про це повідомляє прес-центр поліції Дніпропетровської області.

Загинула прес-секретар обласного управління ДСНС, капітан служби цивільного захисту 36-річна Дар’я Гречіщева. Ще один загиблий - член ГО «Український легіон» Олексій Кавлак.
 

За словами очевидців, вибух був такої сили, що в сусідньому будинку на першому поверсі вилетіли шибки.
За фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).
Про смерть своєї співробітниці повідомили в Головному управлінні ДСНС України.

“Сьогодні близько дев’ятої ранку трагічно загинула начальниця Відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Дар`я Гречищева. Дар`я була одна з найкращих співробітників ДСНС, а очолюваний нею відділ - одним із найбільш передових, найбільш фахових, найбільш потужних серед усіх регіональних пресслужб ДСНС”, — розповіли в пресслужбі ДСНС України.

Олексію Кавлаку було 44 роки. Він керував і був власником тренінгового центру Aid Brothers а також був старшим інструктором ГО "Український Легіон", командиром взводу Київської Святошинської роти, інструктором 44-го навчального центру тактичної медицини.

У Дніпрі Олексій Кавлак перебував з 11 вересня. Він проводив вуличні майстер-класи з тактичної медицини.
Слід зазначити, що авто, яке вибухнуло, належало загиблому Олексію Кавлаку.