Є постраждалі 

На трасі Запоріжжя-Нікополь недалеко від села Гарбузівка на Дніпропетровщині під час руху водій рейсового автобуса не впорався з керуванням через що автомобіль злетів у кювет.

За попередньою інформацією, причиною аварії стала несправність транспортного засобу. Під час інциденту в салоні перебувало близько 10 осіб. Повідомляє "Дніпро регіон".

«Автобус рейсом Запоріжжя-Нікополь, недалеко від села Гарбузівка, через поломки в автомобілі злетів у кювет з пасажирами. Приблизно чоловік 10. Є постраждалі з них 2 дітей », – написав на своїй Facebook-сторінці очевидець Олександр Пічуріна.

За словами фахівців, у автобуса під час руху виникли проблеми з ресорами.

«За попередньою інформацією, в автобусі лопнули листи передньої ресори, змістилася передня балка, некерований автобус через зустрічну смугу з'їхав в глибокий кювет, пощастило, що не було зустрічного транспорту (легкового або зерновозу), інакше наслідки були б трагічні», – написав Микола Кузьменко.

До речі

Нещодавно подібна ситуація сталась із рейсовим автобусом Павлоград-Дніпро. У транспортного засобу розлетілась на дрібні шматки шина. На щастя, вдалось уникнути важких наслідків. Водій вчасно загальмував, бо їхав не на великій швидкості. А це означає, що технічний стан автобусів не у найкращому стані