Капітальний ремонт Дніпровської має не лише позитивні наслідки

 Внаслідок проведення робіт, зокрема бордюрної частини, зникає світло – техніка дістає електрокабелі та розриває їх на шматки. Проте нарікань до дорожніх працівників немає, бо електрокабелі прокладені з порушеннями – майже на поверхні. Про це розповів керівник КП «Павлоград-світло» Борис Сінюков.


«На Дніпровській проходить капітальний ремонт. Кабельні лінії освітлення прокладені між опорами. Якраз ці земельні ділянки знаходяться впритул з бордюрною частиною. Під час ремонту бордюр знімають і прокладають новий. Коли вони працюють своєю технікою, то просто банально рвуть нам кабельну лінію. Це міна уповільненої дії, котра була закладена ще у 2005 році. Ще 16 років тому був капітальний ремонт Дніпровської, роботи виконував Облавтодор. Тоді не добросовісні підрядники не заклали кабельні лінії між опорами на потрібну глибину. Вони повинні були закладені на 60-70 см. А по факту вийшло, що вони лежать практично на землі, присипані землею максимум на 20-30 см. Робітники чіпляють ці кабельні лінії, тягнуть їх і рвуть. Нарікати немає на кого на даному етапі», – розповів Борис Сінюков.

За його словами, на даний час на Дніпровській вони проводять 90% свого часу. За день буває по 5-6 поривів ліній електропередач.

«Ми на цій Дніпровській зараз проводимо 90% свого часу. Замість того, щоб займатись поточною роботою, ми вимушені працювати на Дніпровській. Навіть зараз Дніпровська від мосту через Вовчу до Можайського – це темна ніч. Вчора там був черговий порив кабельної лінії і ми зараз відновлюємо її. У нас в день бувало по 5-6 поривів кабельної лінії. Це було щось страшне», – додав керівник КП «Павлоград-світло».

Він також додав, що такі роботи проводяться в рамках поточного ремонту, коштів міського бюджету вони не просять, проте забирають багато часу.