Є випадки захворювання дітей до року 

На сьогодні в амбулаторіях Павлограда проходять лікування 1260 осіб, з них 297 дітей. За словами директорки Центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Дуднікової, всі діти лікуються амбулаторно. Проте був випадок, коли дитину довелось госпіталізувати до обласної лікарні. На сьогодні з дитиною все добре, її виписано додому.

«Найгірше те, що хворіють діти. На сьогоднішній день від коронавірусної хвороби лікуються 297 дітей. Це діти не лише підліткового віку, а й дошкільнята і навіть діти до року. Одна дитина знаходилась на лікуванні в обласній лікарні, на сьогодні виписана з одужанням. В стаціонарах дітей немає. Всі лікуються амбулаторно», – розповіла tv-news.dp.ua Олена Дуднікова.

Вона також додала, що з кожним днем збільшується кількість людей, що захворіли на COVID-19. В лікарнях черги.

«В декотрих амбулаторіях лікарі завершують прийом пацієнтів о 20.30. Це велике навантаження. Медикам важко. Відзначається тяжкість захворювання. Є ускладнення і летальність», – додала Олена Дуднікова.

Єдиний спосіб захиститись від хвороби – вакцинуватись. А ще носити маски, дистанціюватись та користуватись засобами дезінфекції. За словами Олени Дуднікової, не дивлячись на активізацію захворювання, вакцинація не припиняється.

«Прості речі, які люди не виконують – носіння масок, дистанціювання, дезінфекція, уникнення скупчення населення. Це ж не важко», – додала лікарка.