В зону поливу потрапляють також лавочки і навіть електричні коробки 

Про те, що у сквері Шевченка струмінь води поливає не лише газони, а й все, що навколо – лавочки, електричні коробки – мешканці міста не раз писали в соцмережах. Звертались також і до міської влади.

Після пошуків компромісних варіантів, проблему вирішили за допомогою звичайних поліетиленових пакетиків. Ними накрили електричні коробки. За словами керівника КП «Павлоградсвітло» Бориса Сінюкова, цього достатньо для вирішення проблеми. Він також пояснив чому виникла така ситуація.

«На жаль, все передбачити неможливо. Одні прокладають кабельні лінії, другі прокладають воду, треті сіють траву, четверті – ставлять сміттєві баки, п’яті – лавки. І все зв’язати разом і щоб все було в ідеалі – не виходить.
Система поливу, вона передбачає охоплення всієї площі зеленої зони. А ці шкафчики потрібні для проведення масових заходів, там знаходяться розетки. Я ж їх не поставлю посеред дороги. Ми їх ставимо уздовж зеленої
зони. І вони, звичайно, потрапляють в зону поливу. Якщо прибрати зону поливу від цього шкафчика, тоді певна частина території не буде поливатись. Намагались знайти якийсь компромісний варіант, поки вирішили закрити простими поліетиленовими пакетами. Можливо якийсь ковпак поставити »,– сказав Борис Сінюков.

Одним словом, «ліва рука не відає, що творить права…»