Додатково введено в експлуатацію 6 палат на 13 ліжок 

Ремонтні роботи другої черги дитячого відділення в Павлоградській міській лікарні № 1 розпочато у травні 2021 року. Відремонтовані палати другого поверху дитячого відділення, закуплено меблі. Додатково введено в експлуатацію 6 палат на 13 ліжок, в тому числі 3 напівбоксові палати. Тепер дитяче відділення має 40 ліжок в 17 палатах.

За словами завідувачки дитячого відділення Наталії Кошелєвої, 13 додаткових ліжок – це розв'язання багатьох питань, бо раніше в сезон активізації захворювань, дітей доводилось розміщувати навіть в холах та фізкабінетах.

«Ми дуже важко переживали ці зими, епідемії. Було таке, що діти ночували на диванах у холі, бо нікуди було класти. Ми використовували канапи навіть в масажному та фізкабінеті. Тобто було дуже складно. 13 ліжок додаткових – це вирішення всіх питань. Коли хворих не 8 у палаті, 8 мам і 8 малюків, як раніше, то це дуже важливо», – сказала Наталія Кошелєва.

Вона також додала, що дитяче відділення міської лікарні №1, по суті, стало опорним відділенням для всього регіону.

«Враховуючи те, що закривається дитяче відділення у Першотравенську, у Тернівці під питанням, Васильківський район. До нас їдуть всі діти. То ми вже стали таким опорним відділенням для всього Західного Донбасу», – додала Наталія Кошелєва.

За її словами, на даний час не вистачає дитячих ліжечок та столів.

На ремонт дитячого відідлення з міського бюджету виділено 696 тис. грн. За ці кошти придбані матеріали для ремонту. Роботи виконувались власними силами.