У селі Маломиколаївка Петропавлівського району виготовляють цукати з гарбузів

 Рік тому громада села виграла конкурс та отримала 100 тисяч гривень від Посольства Королівства Нідерландів. На ці кошти закупили професійне обладнання, тепер працюють над створенням логотипу і власної торгової марки.

В основному їх виготовляють з гарбузів, яких у селі дуже багато. Одну партію цукатів роблять три дні.
Робили цукати із кабачків, каже вона, а також зі слив, груш та яблук.

Усе натуральне. Жодних консервантів не додавали, тільки цукор та лимон.
Староста Петрівського старостинського округу Світлана Гарнадко розповідає, що у 2020 році село перемогло в конкурсі від онлайн-видання за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Жителі отримали 100 тисяч гривень для налагодження виробництва цукатів з овочів та фруктів.

«На ці кошти ми придбали професійні сушки три штуки, овочерізки, слайсери. Купили необхідне кухонне обладнання, пакувальні товари для того, щоб цукати ми змогли виготовляти і пакувати», – зазначила вона.

Для виробництва придбали старий занедбаний будинок, який стояв пусткою 15 років. Наразі в ньому будинку роблять ремонт.
До виробництва цукатів залучили понад десять місцевих жительок, їхню продукцію замовляють онлайн.

2020 року село Маломиколаївка Дніпропетровської області здобуло перемогу у V Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України» та отримало головний приз – 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Про це повідомили організатори конкурсу.
2020 року конкурс «Неймовірні села України» аграрним онлайн-виданням AgroPortal.ua проводився вп'яте. Головний приз був — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Довідково

Маломиколаївка – село у Петропавлівському районі Дніпропетровської області. Населення становить 330 осіб.