8 шахт об'єднають у 4 шахтоуправління 

З 1 січня 2022 року шахтоуправління Західного Донбасу працюватимуть у новій конфігурації. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК Павлоградвугілля.

«Рішення про зміну структури шахтоуправлінь приймали з урахуванням територіального розташування шахт, гірничо-геологічних умов, можливостей для виробничої синергії та ефективного використання ресурсів», – йдеться у повідомленні.Таким чином, наступного року 8 шахт об'єднають у 4 шахтоуправління.

До складу шахтоуправління ім. Героїв космосу увійдуть шахти ім. Героїв космосу та Павлоградська, у шахтоуправління Тернівське – шахти Західно-Донбаська та Тернівська, у шахтоуправління Дніпровське – шахти Дніпровська та Самарська. Шахтоуправління Першотравенське залишиться без змін.

За повідомленням пресслужби ДТЕК Павлоградвугілля, всіх працівників переведуть до складу нових шахтоуправлінь з 1 січня 2022 року. Їм збережуть соціальні гарантії колективного договору. У працівників виробничих ділянок залишаться незмінними професії, розряди, оклади та розмір премії.