У платіжці за теплопостачання додався ще один рядок – абонентське обслуговування

 

Які витрати підприємства входять в абонентське обслуговування та скільки платитимуть павлоградці розповів керівник КП «Павлоградтеплоенерго» Петро Ковальчук.

«В абонентське обслуговування входить частина витрат підприємства, а саме: витрати, які виникають у зв'язку з абонентським обслуговуванням, це робота абонентської служби, контролерів, комісія банків по прийому платежів. Типовим договором передбачено, що ця стаття затрат виноситься окремим рядком в платіжці», – розповів Петро Ковальчук.

За його словами граничний розмір сплати за абонентське обслуговування не повинен перевищувати 33,74 грн.

В Павлограді після всіх підрахунків вийшла сума – 6,33грн. Це значно дешевше, аніж в інших містах України. Наприклад, у Дніпрі мешканці багатоквартирних будинків слачуватимуть 19, 50 грн, юридичні особи – 30,21 грн.

За абонентське обслуговування доведеться сплачувати не лише в опалювальний сезон, а упродовж року. 

Варто відзначити, що абонентська плата за тепло може бути не останньою додатковою статтею витрат для українців. Згідно з Постановою Кабміну №808 від 21 серпня 2018 року, котра повністю була переписана цього року, абсолютно всі підприємства житлово-комунальної сфери можуть вносити у свої квитанції, так зване, абонентське обслуговування.

Абонплата нараховується на одного споживача.