У Тернівці капітально ремонтують дитячо-юнацьку спортивну школу «Темп»

 Приводять до ладу спортивні зали та ігрові майданчики. Після модернізації ДЮСШ стане яскравою «родзинкою» шахтарського містечка, підкреслив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.
Тернівській ДЮСШ – понад 40 років. Її жодного разу капітально не ремонтували. Тренери та вихованці згадують, раніше протікав дах. Зносилося й покриття у залах та на майданчиках. Нерідко траплялися травми під час тренувань. Зараз заняття проходять у спортзалах місцевих шкіл.

«Чекаємо на відкриття оновленої будівлі закладу. Тоді тренери зможуть «розгорнутися» на повну. Матимемо зали з гарним покриттям та освітленням, комфортні роздягальні», – сказала тренерка Ольга Корсун.

Нині будівля закладу вже із новою покрівлею. Підрядники утеплили цоколь. Зараз термомодернізують фасад.

Кипить робота всередині будівлі. Підрядники замінили комунікації. Виклали перестінки у майбутніх тренерських та роздягальнях. Вже почали штукатурити. Далі – монтуватимуть стелю.

У ДЮСШ оновлять велику спортивну залу – для волейболу, баскетболу, футболу. І ще одну – для гри в теніс. Облаштують і дві тренажерки.
На подвір’ї осучаснять майданчики для волейболу та тенісу. Вони будуть із гумовим покриттям. Міні-футбольне поле – зі штучною «травою». Облаштують і зону воркауту.
Нині у Тернівській ДЮСШ «Темп» – майже 400 вихованців. Після оновлення заклад зможе набрати до 800 дітей.