12 років позбавлення волі 

Ярослава Тарасенка заарештували влітку 2017 року за підозрою у співучасті в убивстві ексдепутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Слідство тривало понад 4 роки. Вороненкова застрелили з вогнепальної зброї 23 березня 2017 року в центрі Києва. 

У четвер, 2 грудня 2021 року, Шевченківський районний суд Києва, який розглядав справу щодо вбивства ексдепутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, оголосив вирок у цій резонансній справі. Про це повідомляє пресслужба суду.


«Так, обвинуваченого, який, за даними слідства, підвозив виконавця на місце вчинення злочину, а потім вчинив дії на знищення автомобіля як речового доказу, суд визнав винним у пособництві умисному вбивстві Дениса Вороненкова, а також у незаконному зберіганні зброї, та засудив до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Це те покарання, на якому наполягав прокурор у дебатах», – йдеться у повідомленні.


Іншого обвинуваченого, який, за даними слідства, здійснював стеження за потерпілим, збирав інформацію щодо способу його життя, а також брав участь у плануванні місця та часу скоєння злочину, судом виправдано.

Прокуратура буде оскаржувати рішення суду в частині виправдання цієї особи, як необґрунтоване.

Ще один фігурант цієї справи – Ярослав Левенець з вересня 2017 перебуває у національному розшуку.