Про конкретні плани зможуть сказати лише наступного року 

«Щодо альтернативного водозабезпечення, то я б не хотів зупинятись зараз на цьому питанні. У нас присутні ЗМІ і вони можуть зробити як би «добру картинку» в цілому для громади. Ми займаємось питанням альтернативного водозабезпечення. Я думаю, що в наступному році я вже більш детально та сміливо зможу сказати вам який у нас є варіант. Кошти, які ми виділяємо по утриманню водозабору це не просто так», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

За його словами, на даний час над цим питанням плідно працюють разом з нардепом Романом Каптєловим. Розглядають участь у державній програмі «Питна вода» та залучення коштів Європейського інвестиційного банку для розв'язання питання альтернативного водозабезпечення міста.

На сьогодні альтернативою воді Дніпровській могла б бути вода із власного водозабору.
За словами міського голови запаси води у павлоградському водозаборі не безмежні, тому використовувати воду потрібно економно.

«Питання як буде виристовуватись водозабір. Це вже ми повинні збиратись і думати. Там води не безмежно, десь на 50 років. Тому можливо навіть будемо розглядати варіант, щоб забезпечувати питною водою не для того, щоб цю воду зливати в унітаз, а для того, щоб це була лише питна вода Так більше вистачить води нашим дітям і внукам. Якщо все буде добре, то десь через пів року ми будемо мати можливість якусь воду качати у такі от кризові часи, коли відлючається ДЗД. Ми зможемо подавати можливо 5-6 тис. кубів на добу, але цього буде достатньо, щоб хоча б погодинно давати воду», – сказав міський голова.

Він також додав, що вода з Дніпра має низьку якість, проте «Павлоградводоканал» до якості води, що подається у помешкання павлоградців не має стосунку.

«Ви розумієте, що Дніпро – одна з найбрудніших річок у Європі, тому до нас не може прийти чиста вода. Це треба систему очищення таку ставити, щоб вона прийшла чиста. Ми отримуємо, те, що отримуємо. Ми вже нижче Дніпра цю воду забираємо, яка пройшла і Київ, і Кременчук, Кам'янське, Дніпро, всі села і всі поля, дощ іде, з полів гербіциди – все стікає в Дніпро. І ми качаємо звідти воду. Так, це погано. Вода, яка постачається в Павлоград, її якість – це відповідальність ДЗД. Водоканал цю воду прийняв, готову до використання, дознезаразив. Раніше це був хлор, а тепер гідролізною установкою. І все. Цю воду забрали і перекачали населенню», – поінформував міський голова.