10 грудня в Україні відзначається день безоплатної правової допомоги 

Все наше життя – це наслідок нашого вибору, наших дій чи навпаки – бездіяльності, а інколи навіть слів.

Щодня до Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звертаються десятки людей, що прагнуть захистити свої права але у більшості випадків, дотримуючись простих порад, можна взагалі уникнути необхідності захищати права, бо самого факту порушення може і не бути.

Тому сьогодні для вас ми підготувати 5 простих порад від директора Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксани Косоног, користуючись якими ви захистите себе від порушення своїх прав.

  • Завжди і всюди перевіряйте правильність написання своїх даних – прізвища ім’я по-батькові, дату народження, РНОКПП. Одна неправильна буква, один невірний знак і це вже не ваші документи, не ваша власність, тому завжди будьте уважними до цього.
  • Приймаючи рішення, що можуть мати юридичні наслідки, витратіть трохи часу та проконсультуйтесь з юристом. Адже юрист в силу своєї професійної обізнаності та практики може «побачити» те, що для вас є невловимим.
  • Юридично обізнаний – значить захищений. Тож незалежно від будь яких факторів, навчайтесь та будьте обізнаними.
  • Кожен має право на своє бачення та міркування, вирішуйте питання за допомогою медіації та перемовин, а звернутися до суду ви завжди встигнете.
  • Вирішуючи проблеми, пам’ятайте – ви не один, система безоплатної правової допомоги завжди готова сприяти вам у захисті ваших прав.

За безкоштовною правовою допомогою ви можете звернутися до Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

м.Павлоград, вул.Полтавська 129, каб. 106,308,310;  тел. 066 404 10 80;

режим роботи: пн-чт 8.00-17.00 пт 8.00-15.45