Там облаштують хостел 

Транзитне містечко у Павлограді планується закрити, а його мешканців переселити.
За словами міського голови Анатолія Вершини технічний термін експлуатації будиночків вичерпався ще три роки тому.

«Модульне містечко у Павлограді закриють, тому що технічний термін його експлуатації закінчився ще 3 роки тому. Що таке транзитне містечко? Згідно з законодавством туди повинна приїхати людина, пожити там до 6 місяців і переселитись, її повинні забезпечити постійним житлом. Ми зараз уже розробили програму, підключили туди депутатський корпус. Працюємо з кожною сім'єю, яка проживає в цьому містечку. Будемо надавати житло в гуртожитках, 10 квартир ми купили для переселенців. Це також часткове вирішення проблеми», – розповів міський голова під час пресконференції.

За його словами, після відселення з модульного містечка людей, будиночки будуть використовувати на платній основі. Там облаштують хостел.

«Що далі з ним робити? Реконструювати повністю і використовувати на платній основі. Зробити там щось типу хостела. До нас приїздять спортсмени, от 17 грудня у нас відкритий Всеукраїнський турнір з важкої атлетики, 18 – з кікбоксингу. Можливо люди приїдуть по роботі і це буде значно дешевше житло», – сказав очільник міста.

Він також додав, що на сьогодні транзитне містечко є власністю громади. Аби зберегти майно, в наступному році містечко планують обнести парканом.

Довідково

На сьогодні в модульному містечку проживає близько 150 осіб.