Новий басейн може з'явитись в районі селища 40 років Жовтня чи ПЗТО

Колишній басейн, що на селищі ПМЗ ремонту не підлягає

«Якщо років 2-3 тому я був впевнений, що його потрібно відремонтувати, то зараз я на це дивлюсь скептично. На сьогодні дешевше та ефективніше побудувати новий, аніж ремонтувати старий. Нові технології для будівництва басейну не зовсім можуть бути застосовані до старої будівлі колишнього басейну. Є пропозиції депутата Каптєлова про будівництво басейну»,– сказав міський голова Анатолій Вершина.

Повернутись до питання будівництва нового басейну обіцяють наступного року. Міський голова вважає, що басейн має розміститись в районі ПЗТО чи 40 років Жовтня.

«Цей басейн має бути десь в районі 40 років, ПЗТО. Думаю, що землю ми знайдемо. І на ПЗТО є земля і на 40 років. Якщо в районі ПЗТО, то може використовуватись чиста вода зі свердловини», – поінформував міський голова.

А тим часом колишній басейн, що на селищі ПМЗ, розбирають на цеглу, витягують металеві конструкції, будівля перетворилась на руїну. За словами міського голови будівлю басейну передали на баланс міста у не найкращому стані.

«На жаль, ПМЗ несвоєчасно передали нам басейн, коли вже почався незворотний процес руйнування. Ми його прийняли, коли вже стіна відійшла, коли вже практично не було даху. Потрібно було відразу щось робити, але грошей не було», – додав очільник міста.