Ще більше 13 млн грн з міського бюджету 

Станом на 01.12. 2021 року від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) за програмою медичних гарантій на первинну ланку медицини Павлограда надійшло 59 млн 545 тис. грн. На що витрачаються кошти розповіла директорка Центру Олена Дуднікова.

За її словами в першу чергу кошти спрямовуються на оплату праці медпрацівників та зміцнення матеріально-технічної бази підприємства – придбання медикаментів, виробів медичного призначення, дезінфекційні засоби, засоби індивідуального захисту, паливно-мастильних матеріалів та запчастин, оплату інших послуг.
З міського бюджету цьогоріч було виділено 10 млн 818 тис. грн із загального фонду та ще 2 млн 911 тис. грн зі спецфонду.

«Кошти витрачаються на придбання медикаментів та виробів медичного призначення, імунобіологічних препаратів, оплати комунальних послуг, виплати пенсій, відшкодування вартості ліків за пільговими рецептами, придбання молочних продуктів та харчових продуктів для пільгової категорії населення, придбання будівельних та паливно-мастильних матеріалів. Кошти спецфонду спрямовуються на капітальний ремонт другого поверху приміщень та встановлення індивідуального електропалення в амбулаторії №8»,– розповіла Олена Дуднікова.

Вона також додала, що робоче місце кожного лікаря первинки забезпечене комп'ютерною та оргтехнікою. Лікарі також забезпечені мобільним зв'язком.