Поки що, відділ економіки міської ради не бачить необхідності збільшення тарифу на перевезення пасажирів 

Із проханням підняти вартість проїзду в міському транспорті Павлограда до міської ради звернулись павлоградські перевізники. Обґрунтування традиційне – здорожчання запчастин, паливно-мастильних матеріалів та зарплат водіям.

За словами міського голови Анатолія Вершини, перевізники не переконливо мотивують необхідність здорожчання проїзду в громадському транспорті.

«Що стосується тарифу, то я займаю таку позицію – тариф має бути економічно обґрунтованим. На сьогодні ті останні подачі документів від перевізників на підвищення тарифів, вони не знайшли підтвердження своїх розрахунків. Економічний відділ міської ради не побачив необхідності збільшення тарифу на перевезення пасажирів. Вони не довели цього. Я їм сказав, дайте розрахунки і доведіть, що це правильно. Якщо так, то тоді буде розглядатись питання перегляду тарифу. Якщо вони не зможуть довести, ну вибачте. Поки що, ми не бачимо причини, щоб збільшувати тариф»,– сказав міський голова.

Він також додав, що якість пасажирських перевезень в місті бажає бути кращою. І цілком можливо, що буде проведений додатковий конкурс на надання послуг по перевезенню пасажирів.

«Ми зараз розробляємо додаткову мережу, яка буде затверджена і буде проведений додатковий конкурс. Я сподіваюсь на те, що на конкурс зайдуть, тому що ми продовжили договір нашим перевізникам ще на 5 років, не проводячи конурс. Був ризик заходу інших компаній. Там і реєстрація була б не у нас. А вони більш під контролем. Я не задоволений якістю надання послуг. Ми будемо працювати над цим. Будемо вимагати. Час прийшов. Проте варто сказати, що Павлоград не займає по якості перевезення останні місця»,– зауважив міський голова.

Він також додав, що на тепер розробляється система сплати за проїзд в електронному вигляді. А від перевізників вимагатимуть встановлення навігаторів.

«Вимагаємо від перевізників встановити в кожен автобус навігатор, щоб наш сектор транспорту контролював де автобуси знаходяться. Щоб не було так, що вони призначають на цей маршрут 10 автобусів, а їх реально їздить 8 чи 7. Це все потрібно контролювати, тому ми модернізуємось. Ставимо додаткові умови для цього»,– поінформував очільник міста.