Вийшов на лід прогулятись з дитиною 

Сьогодні, 4 січня о 10 годині 09 хвилин на пункт зв’язку державного пожежно- рятувального загону Павлограда надійшло повідомлення про те, що на річці Вовча, поблизу залізничного мосту провалився під кригу чоловік.

Про це на повідомив начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський.
До приїзду рятувальників чоловіка вже витягли з води рибалки та передали працівникам бригади екстреної медичної допомоги. Врятованим виявився мешканець Павлограда, 1974 року народження.

Як пояснив сам потерпілий, він вирішив з неповнолітньою донькою прогулятися замерзлою річкою, але лід не витримав і він опинився під водою. На щастя, дитина не постраждала.

У зв’язку з мінливою погодою, рятувальники постійно закликають громадян про небезпеку виходу на тонкий лід. Проте, багато людей продовжують нехтувати запобіжними заходами і попередженнями, виходять на кригу, ризикуючи як своїм життям та здоров’ям так і близьких.

«Дякую небайдужим громадянам за врятоване життя та вкотре звертаюся до всіх мешканців Павлоградщини: Шановні громадяни! Виходити на кригу дуже небезпечно, адже товщина поверхні льоду зараз не міцна, і зимова риболовля або ігри на льоду можуть мати небезпечні наслідки. Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх рідних!», – написав Олександр Миславський на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що тиждень тому рятувальники звільнили  з  крижаної пастки 39-річного чоловіка, котрий провалився під лід на Вовчій.