Пожежу гасили 10 рятувальників та 3 одиниці техніки 

12-го січня о 12:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виникнення займання в будівлі Першотравенського ліцею №2, який розташований на вулиці Ювілейній міста Першотравенськ, Синельниківського району.
Повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

За викликом негайно направлено чергові відділення 27-ої, 47-ої та 57-ої державних пожежно-рятувальних частин.

До прибуття чергового відділення, керівництвом та працівниками навчального закладу здійснено евакуацію учнів з будівлі ліцею. Загалом виведено на свіже повітря 636 дітей та 54 працівника.

Займання виникло в підсобному приміщенні розташованого на нульовому поверсі триповерхової будівлі Першотравенського ліцею №2 Першотравенської міської ради. На час прибуття підрозділу на першому поверсі та в поруч розташованих приміщеннях спостерігалось задимлення.Вогнем пошкоджено шкільний інвентар та внутрішнє облицювання стін підсобного приміщення. Загальна площа пожежі склала 20 кв. м.

Займання локалізовано о 12:29 та ліквідовано о 12:58.

Внаслідок події загиблих та постраждалих немає.

До місця виклику залучено 10 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки.