На тепер підприємство призупинило роботу, працівників відправили у відпустку

Як ми уже повідомляли з 16 січня Павлоградхліб призупинив виробничий процес у зв'язку зі значним здорожчанням енерговитрат. Підприємство не змогло закупити необхідний обсяг газу, бо ринкова ціна блакитного палива є нерентабельною, враховуючи потужності хлібзаводу.

На хлібзаводі повідомили, що на даний час вживаються всі заходи, щоб відновити роботу підприємства.

«16 січня на наше підприємство тимчасово припинилось постачання природного газу. Це пов'язано з тим, що зараз ринкова ціна газу не є рентабельною для нас, враховуючи наші виробничі потужності. Ми не закупили необхідний обсяг блакитного палива, тому нам перекрили вентиль. Ми до останнього розраховували на підтримку держави, зокрема на постачання газу за пільговими цінами, але станом на 15 січня такого не сталося.
Сьогодні ми подали всі необхідні документи для закупівлі газу за пільговими цінами. Чекаємо на торги. І на початок постачання газу», – розповіли на хлібзаводі.

Проте навіть під час зупинки виробництва, підприємство виконує замовлення в повному обсязі.

«Ми оперативно провели роботу та уклали договори з іншими хлібзаводами на виробництво та постачання продукції за нашою рецептурою. Ми намагаємося відновити нашу роботу чим раніше, тим краще. Але у зв'язку зі специфікою роботи газотранспортної системи ми зможемо запуститися не раніше ніж 1 лютого», – пояснили на підприємстві.

На час зупинки підприємства весь персонал, що був задіяний безпосередньо у виробництві продукції, відправлений в оплачувані відпустки.