Сидітиме за ґратами 8 років 

Павлоградський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Одеси, який 4 серпня 2014 року відправився до Донецька, щоб воювати на боці терористичної організації «ДНР». Про це повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ.

З серпня 2014 року по березень 2017 року він супроводжував військову техніку та керівників незаконних формувань, в тому числі керівництва підрозділів збройних сил РФ, а згодом перейшов в охорону одного з ватажків бойовиків. У травні 2016 року він став начальником розвідки терористів та був нагороджений медаллю «За боевые заслуги». Щомісячно обвинувачений отримував грошове забезпечення у розмірі 31 500 рублів РФ.

Його затримали у квітні 2017 року на пункті контролю «Конотоп», коли той намагався потрапити в Україну потягом Москва-Одеса.
Павлоградський суд визнав одесита винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 2583 ККУ «Створення терористичної групи чи терористичної організації» і призначив йому покарання у виді восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла.