Працівників та техніки в КП «Затишне місто» не вистачає

Всього на розчищенні та посипанні павлоградських доріг у період зимової негоди трудиться 12 одиниць техніки та 35 комунальників. При необхідності залучають додатково робітників. За словами керівника КП «Затишне місто» Василя Коріневського, у випадку значних опадів допоможе військова техніка.

«Є домовленість з військовою частиною, котра на селищі ПМЗ. У випадку необхідності будемо задіювати їхню важку техніку. Тобто ми на всяк випадок підстрахувались», – сказав Василь Коріневський.

За його словами всього для посипання доріг в місті у зимовий період д було закуплено близько 2 тис. тонн суміші, в тому числі 400 тонн солі. 35% сіміші уже використано. Чи вистачить на зиму цієї кількості суміші? За словами Василя Коріневського при потребі будуть закуповувати іще.
Минулої зими було використано рекордну кількість матеріалу для посипання – 3 тис. тонн. У попередні роки – не більше 1,5 тис. тонн. Вартість посипочних матеріалів зросла в чотири рази.

На розчищенні доріг в місті задіяно 12 одиниць техніки та 35 працівників КП «Затишне місто». У випадку ускладнення погоди залучають більше людей. Проте для розчищення міських доріг та тротуарів ані людей, ані техніки не вистачає.

Довідково

Протяжність міських доріг – 367 км, тротуарів – 65 км.