ДБР розшукує свідків та очевидців трагедії у Дніпрі на «Південмаші» 

Державне бюро розслідувань заявило, що шукає свідків та очевидців трагедії на на «Південмаш», коли строковик з Одеської області Артемій Рябчук вбив п'ятьох людей ще п'ятьох поранив і був затриманий у Підгородному.

Як повідомляє прес-служба ДБР, слідством встановлено, що підозрюваний після того, як втік з місця пригоди з бойовою зброєю, ходив по житлових кварталах міста Дніпро біля Південного машинобудівного заводу та намагався зупиняти автомобілі. Зупинивши один з легкових автомобілів він наказав жінці відвезти його до м. Підгородне у житлові квартали.

«У зв'язку з чим, просимо небайдужих громадян, які бачили у вказаний період Артемія Рябчука, зв'язатись за телефоном 0800-350-352 (чергова частина ТУ ДБР у м. Полтава)», – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, у Дніпрі попрощалися з вбитими під час розстрілу на "Південмаші".

Як відомо, 27 січня 2022 року на заводі "Південмаш" о 3:40 ранку солдат строкової служби Артем Рябчук з автомата вбив чотирьох військовослужбовців Національної гвардії України та жінку.
Після розстрілу він втік зі зброєю. Невдовзі з'явилося відео розстрілу Нацгвардійців у кімнаті зберігання зброї на заводі "Південмаш". Він здався патрульним поліцейським у місті Підгороднє.

Рябчук розповів, як вбив вахтерку заводу за те, що вона не випускала його на вулицю. Згодом затриманий строковик розповів про дідівщину у полку. Суд в Дніпрі оголосив запобіжний захід вбивці – два місяці перебування під вартою без права внесення застави.