Кажуть, що їм так подобається 

У Павлограді на зупинках громадського транспорту мешканці міста помітили двох жінок, котрі (як пишуть в соцмережах) інколи там і ночують та мають вигляд безпритульних. Жінок бачать не один день в різних громадських місцях. В соцмережах активно обговорюють цей факт. Журналісти tv-news.dp.ua вирішили розібратись хто ці жінки та чому ведуть такий спосіб життя.

Як з’ясувалось, це дві рідні сестри (1954 р.н. та 1957 р.н). Вони мають власне житло на селищі Хімзавод та отримують пенсію. Від будь-якої допомоги соціальних служб вони відмовляються.

«Ця історія тягнеться вже років 8. Я їздила до них додому, пропонувала допомогу, зокрема поселитись у притулку для безпритульних. Але вони відмовляються йти до притулку. Вони мають своє житло. Кажуть, що їм подобається вести такий спосіб життя. Це їхнє бажання. Ми не можемо їх примусити», – розповіла tv-news.dp.ua керівник Управління соціального захисту населення Олена Герасименко.

За її словами в терцентрі є два відділення для безпритульних. Одне – для тих, хто хоче змінити своє життя. Ще одне для тих, хто нічого не хоче змінювати.

«Він безпритульний, але він хоче змінити своє життя. Він може поселитись в окремому відділенні на другому поверсі. Там є і харчування, і всі умови для проживання. Це, можна сказати, пансіонат для тимчасового проживання. Ми його приписуємо до лікаря, оформляємо паспорт, допомагаємо з працевлаштуванням. Це за умови, що він хоче піти з вулиці. Але є також така категорія безхатьків, котрим подобається таке життя. Для таких ми створили притулок нічного перебування, щоб не утискувати їхні права і не примушувати жити так, як ми вважаємо за правильне. Це ми так вважаємо, а їм такий варіант життя, можливо не подобається. Кімната нічного перебування відкривається о 17.00. До 8 ранку вони можуть там прийняти гігієнічні процедури, поспати і потім знову йдуть куди вважають за потрібне», – розповіла Олена Герасименко.

Територіальний центр, на базі котрого знаходиться відділення для безпритульних знаходиться за адресою: вул. Робоча, 136.

Коментарі   

+5 # Ольга 10.02.2022, 22:17
Кого ви слухаєте ? По перше у нас немає притулку для безпритульних, а є заклад який працює виключно вночі з 23:00 до 05:00 звісно туди йти ніхто не хоче. Зато грошей відмивають як за повноцінний центр!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+4 # Светлана 11.02.2022, 08:18
В Павлограде о ком то заботятся? Бред. Соцслужбы работают на себя, для людей у них ничего нет. З/плата мэра 100000грн есть, а для людей ничего
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Борис 12.02.2022, 10:36
Цитую Светлана:
В Павлограде о ком то заботятся? Бред. Соцслужбы работают на себя, для людей у них ничего нет. З/плата мэра 100000грн есть, а для людей ничего

Ви ж обирали - іжте хоть подавіться, місто грязнюче, безхозне , одни реляціі хвалебні від ПТРК цілий день , вже так наостоп…іло , що розбив приймач, лизоблюди падлючі
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата