Люди нарікають на завод з виробництва сухариків 

Підвали житлових будинків, підприємства, територія дитсадка і навіть райадміністрація в районі Міськгілки залиті каналізаційними стоками.

Проблема не нова. Ще в кінці минулого року мешканці будинків звертались до водоканалу, міського голови, проте проблема ніяким чином не вирішується.
Керівник ОСББ Ігор Зінько каже, що фактично вже три місяці система каналізування не працює. У водоканалі кажуть, що нічого зробити не можуть.

«Все стоїть. Повністю залитий фекаліями дитсадок «Горобинка». Там всі доріжки залиті. Звертався у водоканал. Там кажуть, що нічого зробити не можуть і промити теж не можуть. Завод з виробництва сухариків підключений до міської системи каналізування і позабивали все. Ми їм уже і по-доброму, і по-злому говорили. Фактично стала вся каналізація. І вона вже стоїть 3 місяці. Викликав сантехніка, щоб пробити трубу, а в люку 2 метри води. Воно ж на вихід не йде. Позабивало всі туби. Всі будинки стоять. Сморід страшний. Залиті підвали. Люди звертались до міського голови, у водоканал. Люди пишуть скарги, а толку немає. Потім повідкривали люки, щоб ішло все в підвал», – розповів tv-news.dp.ua Ігор Зінько.

Проблема може вирішитись лише коли завод з виробництва сухариків збудує собі автономні очисні споруди. От тільки коли це станеться.... невідомо. І чи станеться взагалі. А тим часом, кількість каналізаційних стоків не зменшується ...