Фізичного вторгнення російських військ на територію Дніпропетровської області немає

 Працює оперативний штаб. На території регіону розгортають блокпости. Ситуація під контролем, всі об’єкти критичної інфраструктури працюють без перебоїв. Під час брифінгу в ОДА очільник області Валентин Резніченко закликав мешканців регіону зберігати спокій.

В регіоні працює Оперативний штаб з питань підтримання правопорядку і забезпечення безпеки громадян на території Дніпропетровської області. Голова обласної ради Микола Лукашук повідомив, що було нанесено ракетні удари по всіх базах, які мають станції радіолокації. Це в Інгульці, Кривому Розі, Марганці, Дніпрі. Вже загашено та локалізовано пожежі в аеропорту Дніпра. До обіду будуть розгорнуті блокпости.

«Прошу всіх зберігати спокій та холодну голову. Ми спостерігаємо величезну кількість інформаційних вкидань. Йде інформаційна війна для створення паніки. Не панікувати! Ситуація у країні під контролем. Читайте офіційні джерела обласної ради та адміністрації, міськради Дніпра, Кривого Рогу та інших міст. Також читайте офіційні сторінки Нацгвардії, СБУ, ЗСУ та Нацполіції», – закликав Микола Лукашук.

Він додав, що всі об'єкти критичної інфраструктури під підвищеною охороною. Немає жодних перебоїв. Усі лікарні приведені у повну готовність.

«Закликаю мешканців Дніпра зберігати спокій. У місті ситуація під абсолютним контролем. Немає жодних бомбувань житлових кварталів. Тож ніякої паніки. Тримаємося разом, відкидаємо усі протиріччя. Віримо у наші Збройні Сили та владу», – наголосив дніпровський міський голова Борис Філатов.

Начальник Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Анатолій Пікало наголосив: військові діють відповідно до обстановки.

«Чекаємо небайдужих громадян, добровольців у Центрах комплектування та соціальної підтримки. Разом маємо боронити Україну від ворога», – сказав Анатолій Пікало.

24 лютого через військове вторгнення Російської Федерації на територію України в державі введений воєнний стан.