Активно поповнюються запаси донорської крові 

Медзаклади області працюють у посиленому режимі. Повністю забезпечені лікарськими засобами. Приймають пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги. Мешканці області активно поповнюють запаси донорської крові. Про це стало відомо на брифінгу.

«Ситуація в медичній галузі повністю під контролем. Ми в постійному оперативному зв’язку з керівниками всіх закладів охорони здоров’я. Лікарські засоби, перев’язувальні матеріали, кисень, препарати крові – все є в наявності», – зазначила в.о. директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Вікторія Кулик.

Мешканці Дніпропетровщини активно відреагували на заклик створити запаси крові, аби можна було вчасно надати допомогу пораненим, постраждалим, хворим. Про це сповістила генеральна директорка Дніпропетровської обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

«Мешканці області активно здають кров. Тільки за вчора прийняли 935 донорів: у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі. Нині повністю створений резервний запас по всім групам позитивного резусу», – зазначила Антоніна Сердюк.

У закладах служби крові триває запис резервних донорів. Їх викликатимуть, якщо виникне потреба у певній групі крові, додала вона.

Мешканці регіону можуть здати кров у Дніпрі: в обласній станції крові, 4-й міській лікарні, лікарні швидкої меддопомоги, спеціалізованій багатопрофільній лікарні №1. Також донорів приймають у підрозділах обласної станції в Кривому Розі, Кам’янському, Нікополі. Заклади працюють цілодобово.

Донорів приймають щодня з 8:00 до 19:30. Такі обмеження – у зв’язку з комендантською годиною, підкреслила Антоніна Сердюк.