Лукашук про ситуацію на Дніпропетровщині

Добігає кінця 34 доба запеклого протистояння українського народу російським окупантам.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив про поточну ситуацію в регіоні.

«Внаслідок ракетного обстрілу Павлоградського, Нікопольського та Новомосковського районів маємо одного потерпілого, пошкоджену техніку та віадук. Ці райони межують із областями, де зараз продовжуються активні бойові дії. Харківщина, Донбас, Миколаївщина. Тому ми маємо  бути готові до того, що ворог вдаватиметься до провокацій», –  розповів Микола Лукашук.

За його словами, оборону в області посилено, рубежі укріплено. Як уже зазначалося, на Херсонському напрямку Збройним силам вдалося відкинути окупантів від меж нашої області та звільнити кілька сіл Херсонської області.

Наразі там правопорядок забезпечує національна поліція України та ЗСУ. Вся інфраструктура регіону працює у штатному режимі. Також відновлюється транспортне сполучення між Дніпром, громадами регіону та іншими областями України. Наразі в області перебувають 25 тисяч переселенців.

Переважна більшість проживає у друзів, родичів або власним коштом. Евакуаційні поїзди ходять за розкладом, люди можуть безперешкодно виїхати з Дніпра та Кривого Рогу до західних регіонів або за кордон. Нагадаємо, ППО Дніпропетровської області збили ворожий безпілотник та винищувач-бомбардувальник.