Гроші можна витратити на будь-що

Кабінет міністрів України визначив кінцеву дату подання заявки на отримання виплату 6500 грн за програмою «єПідтримки». Інформація про це вказана у відповідній постанові Кабміну. Кінцевий термін подачі заявки — 31 березня 2022 року.

Нагадаємо, отриману виплату можна витратити на будь-що, ніякі обмеження не діють. Можна також відправити ці кошти на благодійність.

Хто може отримати 6500 гривень «єПідтримки»

  • ФОП 1-4 групи, які подали звітність за IV квартал 2021 року або загалом за 2021 рік.
  • Усі наймані працівники, за яких роботодавці сплачують ЄСВ, окрім працівників бюджетних установ, фондів загальнообов’язкозкового державного страхування та державної служби.

Зараз ця послуга доступна мешканцям регіонів, де ведуться найактивніші бойові дії: Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Житомирської, Одеської, Волинської, Київської областей та Києва. 

Як отримати 6500 грн допомоги

Подати заявку на отримання 6500 грн можна онлайн через додаток «Дія». Для цього:

  1. Перевірте, чи ваш додаток «Дія» оновлено до останньої версії. Щоб його оновити, оберіть «Меню» та «Оновити застосунок». Після — натисніть «Оновити» AppStore чи GooglePlay.
  2. Знову зайдіть у «Дію», натисніть «Послуги» та оберіть «єПідтримка».  
  3. Оберіть картку «єПідтримка».

Оформити картку «єПідтримка» можна у банках, які підключені до програми. Це — monobank«ПриватБанк», «Альфа-Банк», «А-Банк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», Raiffeisen Bank, «Банк Восток», IdeaBank, izibank та «ПУМБ». Детальніше про те, як це зробити, можна дізнатися з покрокової інструкції від Мінцифри.

  1. Натисніть «Отримати допомогу» та очікуйте зарахування коштів.