Зруйновано 250 будівель

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну внаслідок ракетних ударів та артобстрілів російськими військами на Дніпропетровщині загинули 10 мирних жителів, зруйновано 250 будівель. Про це повідомила радниця голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Наталя Бабаченко.

«Найбільше від ракетних ударів страждають громади у Криворізькому та Синельниківському районах. Найбільше на сьогодні обстрілювали Зеленодольську громаду, і там є багато пошкоджених та зруйнованих будинків. Загалом з 24 лютого на Дніпропетровщині  зруйновано 250 будівель. Це не лише житлові будинки, а й склади, аграрні підприємства і т.д.», – розповіла Наталя Бабаченко.

За її словами, зруйнованими вважаються навіть ті будівлі, де вибито шибки чи пошкоджено дах.

Також вона повідомила, що через обстріли загинули 10 мирних жителів області, ще 5 – загинули внаслідок необережного поводження з залишками касетних боєприпасів.

Піротехніками, за словами Наталії Бабаченко, на території області наразі знищено понад 2 тисячі російських боєприпасів. Вона закликала мешканців області у разі небезпечної знахідки одразу телефонувати в поліцію або рятувальникам.