Вчора, 3 квітня, Росія знову завдала ракетних ударів по Україні

 Ворожі снаряди зачепили об'єкти інфраструктури у кількох областях нашої держави. На Дніпропетровщині одна людина отримала контузію.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. За його словами, загиблих внаслідок ракетної атаки ворога немає.

«На щастя, минулося без загиблих. Але одна людина постраждала: чоловік отримав важку контузію», – повідомив Лукашук.

Він також зазначив, що повторних атак російських окупантів протягом ночі, 4 травня, не зафіксовано.

«Наразі ситуація стабільна та контрольована», – зазначив Лукашук.

Крім того, голова Дніпропетровської обласної ради додав, що російських окупантів у регіоні немає.

Нагадаємо, що  3 травня російські окупанти завдали ракетних ударів по 8 областях України. Під вогонь ворога потрапили Дніпропетровщина, Кіровоградщина, Вінниччина, Львівщина, Одещина, Донеччина, Київщина та Закарпаття.

За інформацією командування Повітряних сил ЗСУ, ворог випустив щонайменше 18 ракет. Усі вони влучили в інфраструктурні об'єкти 6 областей.

Там також зазначили, що ворожі ракети за допомогою стратегічних бомбардувальників Ту-95 чи Ту-160 випустили із Каспійського регіону. Водночас по Одеській та Донецькій областях російські загарбники завдали ракетного удару з інших засобів.

У відомстві додали, що протягом 3 травня протиповітряною обороною Повітряних сил та Сухопутних військ збито близько 8 крилатих ракет. Крім того, є інформація про ураження 7 безпілотників та авіаційної ракети.

У Дніпропетровській області ракети зруйнували залізничну інфраструктуру у Кам'янському районі. Рух поїздів довелось повністю зупинити.