16 тонн медикаментів, одягу, продуктів харчування та спецодягу для рятувальників ДСНС

Координаційний штаб волонтерів Дніпра отримали велику партію гуманітарної допомоги з Європи та США. Про це  повідомляє  прес-служба Дніпровської міськради.

 Німеччина, Іспанія, Польща та США передали 16 тонн медикаментів, одягу, продуктів харчування та спецодягу для рятувальників ДСНС. Також активно до допомоги військовим та переселенцям долучаються й інші.

Так, директор Благодійного фонду суспільно-економічного розвитку Володимир Брайченко передав турнікети, аптечки та екстрені пов'язки, а БФ «Допомагаємо» пропонує шелтер для евакуйованих людей із Маріуполя. Крім того, волонтери власноруч виготовляють пальники з бляшанок з-під кукурудзи, ананасів, горошку та іншої консервації.

«Загалом «ТАPS-Україна» спільно з Координаційним штабом волонтерів Дніпра дбає про всіх, хто страждає від війни, та намагається налагодити партнерство з перевіреними організаціями та волонтерами, щоб отримувати необхідну кількість технічних засобів та обмундирування для військових, а також допомогу для медиків, лікарень та ТРО», – зазначила менеджер з комунікацій ГО «ТАPS-Україна» Катерина Леонова.