Підвищення суттєве – на 3 грн 

4 травня на сайті міськради з'явився відповідний проєкт рішення виконкому . У тексті йдеться про те, що для ТОВ «Павлоградське АТП», ТОВ АТП «Кортеж», ТОВ АТП «Совтур» та ФОП Скориченко необхідно встановити економічно обгунтовані тарифи.

З метою регулювання тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту та недопущення погіршення стану транспортних засобів з огляду на результати проведеного моніторингу підвищення цін на ПММ та інші складові на підставі звернень перевізників виконком змушений розглянути питання підвищення вартості проїзду.

У випадку, якщо виконком міської ради затвердить  таке рішення, то уже з 10 червня за проїзд в міському транспорті Павлограда доведеться сплачувати на 3 грн більше.  

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються відділом з економічних питань Павлоградської міської ради упродовж  місяця з дня оприлюднення за адресою: 51400, вул. Соборна, 95, (каб. 206) тел. (0563) 20-65-29. e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..