Із предметів,  знайдених в каналізаційних колекторах міста  можна було б створити музей знахідок

КП «Павлоградводоканал» разом з ТОВ «Атмотерра» з 10.05.2022р. проводить роботи по прочистці ділянки самопливного каналізаційного колектору в районі Набережної. До цього колектору надходять стоки від центрального мікрорайону  Павлограда. При виконанні  робіт з каналізаційного колектору були вилучені вологі серветки, предмети одягу, засоби гігієни, садовий інвентар та інші речі.

Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства.

 «Кожен місяць на мережах водовідведення відбувається понад 400 аварійних ситуацій, головна причина яких – недотримання мешканцями міста правил експлуатації каналізаційних мереж.  Деякі мешканці міста використовують каналізацію в якості сміттєпроводу, викидаючи туди різні побутові відходи. Каналізація призначена для відведення стічних вод від житлових будинків. Її засмічення приводить до закупорки труб, витікання нечистот, затоплення підвальних приміщень, появи неприємного запаху, а також виникненню аварійних ситуацій на мережах водовідведення. Каналізаційні стоки з твердими побутовими відходами надходять на очисні споруди КП «Павлоградводоканал», засмічують технічне обладнання і суттєво ускладнюють роботу. Каналізаційна система не розрахована на утилізацію сміття. Тому в каналізацію забороняється викидати пісок, цемент, ганчір'я, одяг, вологі серветки та рушники, хімічні речовини, поліетиленові й пластикові вироби, предмети особистої гігієни, скло, корм для  тварин, наповнювач для котячого туалету та інші предмети і речовини, які біологічно не розкладаються», – йдеться у повідомленні.

.Щоб уникнути подібних ситуацій КП «Павлоградводоканал» просить мешканців міста не скидати сміття в каналізацію і дотримуватися простих правил її використання.