Служба безпеки України у Дніпропетровській області викрила колишнього силовика на розповсюдженні антиукраїнських матеріалів

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

За даними прес-центру, співробітники СБУ затримали ворожого агента, який займався розхитуванням внутрішньополітичної обстановки в регіоні. Для цього він поширював в інтернеті заклики на підтримку окупантів та намагався нав'язувати людям ідеї так званого «русского мира». Свої провокативні «повідомлення» розповсюджував через соцмережі, зокрема, заборонені в Україні.

Зловмисником є ​​колишній працівник обласного управління міліції, який у 2014 році відмовився брати участь в антитерористичній операції на сході України та звільнився з лав МВС. До початку повномасштабної агресії Росії він підшукував «однодумців», яких намагався залучити до підривної діяльності проти України.

Свої злочинні дії чоловік координував із депутатом «регіонального центру» партії «єдина росія» у тимчасово окупованому Криму. У разі успішного виконання ворожих завдань та окупації території Дніпропетровщини зловмиснику обіцяли керівну посаду у «силових структурах» РФ.
Наразі затриманому повідомлено про підозру у скоєнні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.