18 військових 51-ї ОМБР підступно розстріляли на блокпосту

 Найстаршому з них було лише 37, наймолодшому – 20

Про це tv-news.dp.ua розповів депутат Вугледарської міської ради Володимир Реміга.

- Коли це все почалось у 2014 році, то кругом між містами виставляли блокпости. Між Волновахою та Вугледаром є селище Благодатне. Там не в самому селищі, а на трасі, ну оцей трикутник – Волноваха - Вугледар - Благодатне, там стояв блокпост. Там практично повністю були військовослужбовці з Волинської області.

Ну як працювали блокпости? Перевіряли машини, зупиняли, дивились. Багато хто, коли їхав повз, то зупинявся і щось привозив бійцям. Я, наприклад, коли їхав, то блок цигарок, палку ковбаси завжди привозив. Тобто хлопці нормально ставились, коли зупиняється машина. Йшов хтось один, два розмовляли і пропускали.

І якось 22 травня о пів на шосту ранку зупинилось дві автівки. І хлопців це не насторожило. А звідти замість привітання почали стріляти з автомата. Тоді загинули 18 чоловік. Декотрі військовослужбовці ще спали, спросоння .... Там були молоді хлопці не обстріляні, не досвідчені.

Зараз на місці масового розстрілу бійців стоїть хрест і пам'ятна дошка з іменами загиблих.
А в Луцьку на честь загиблих бійців збудували церкву. Щороку на місце масового розстрілу військових приїздять рідні, побратими.
Вічна пам'ять....