При цьому боржник понесе додаткові витрати – виконавчий збір 

Адміністрація КП «Павлоградводоканал» просить споживачів погасити наявну заборгованість та своєчасно оплачувати поточне споживання послуг підприємства.

У разі несплати споживачем за послуги водопостачання та водовідведення, така грошова заборгованість стягується у судовому порядку. Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства.

«Стягнення в судовому порядку проходить за спрощеною процедурою, що передбачена ст. 274 Цивільного процесуального кодексу України, а саме шляхом видачі судового наказу, який в подальшому направляється до відділу ДВС для примусового стягнення боргу. Стягнення заборгованості у судовому порядку приведе до понесення боржником додаткових витрат зі сплати виконавчого збору у розмірі 10% від суми заборгованості», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що підприємством значно посилена робота щодо стягнення заборгованості за надані послуги. Так у 2021 – подано 755 заяв до суду на загальну суму 7,9 млн. грн., а за 4 місяці 2022 – подано 299 на загальну суму 6,3 млн.грн.

На примусовому виконанні в державній виконавчій службі перебуває 1065 виконавчих документів на суму 12,4 млн.грн.