На Дніпропетровщині відновили ще 4 автобусні маршрути між містами та селами області

Загалом працюють вже понад 190 напрямів. Дістатися можна населених пунктів в усіх районах регіону. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Навіть в умовах дефіциту та подорожчання палива, пасажирські перевезення не зупиняються. Працюють 22 перевізники», – сказав начальник управління транспорту Дніпропетровської ОВА Михайло Варакута.

Знову можна дістатися Дніпра з сіл Запорожець та Миролюбівка Синельниківського району. Та з Новотроїцького Дніпровського району. А ще доїхати з обласного центру до селища Губиниха через Новомосковськ.

Михайло Варакута додав – на деяких популярних приміських напрямках з Дніпра майже на годину подовжили роботу маршрутів. Зокрема, автобусів на Новомосковськ, Кам’янське, Обухівку.

Запустили й новий міжнародний напрямок. З обласного центру тепер можна доїхати до італійських Мілану, Верони, Падуї.

«З центрального автовокзалу Дніпра їздять автобуси у міста Італії, Польщі, Чехії, Німеччини, Бельгії, Болгарії, Австрії, Угорщини, Румунії, Словаччини, – розповів Михайло Варакута. – Дізнатися деталі можна у міжнародній касі вокзалу за номерами 050-417-72-41, 068-176-02-75».

В області працюють 26 автостанцій з 29. Там можна уточнити актуальний розклад маршрутів.