10% мешканців Павлограда – переселенці

На тепер в місті проживає близько 12 тис. переселенців. За офіційною статистикою у 2022 році із зони бойових дій в місто приїхали 7 тис. 706 осіб, решта – у 2014 році. Всі три локації, де проживають переселенці заповнені на 100%. Із зони бойових дій в Павлоград також перемістились три промислові підприємства.

За словами міського голови Анатолія Вершини, в місті переселенцям допомагають працевлаштуватись або ж розпочати власний бізнес.

«В місті створено хаб для допомоги переселенцям. У нас уже є досвід, як працювати з переселенцями. Багато уваги приділяється працевлаштуванню, створюємо робочі місяця на наших комунальних підприємствах. Є у нас підприємство Павлоградвугілля, які готові взяти на роботу. Там зараз понад 300 вакантних посад. На минулому тижні ми зібрали переселенців і запропонували їм підтримку. У нас є міська програма для підтримки бізнесу. Ми пропонуємо їм допомогу не тільки юридичну чи психологічну, а й фінансову. Якщо люди готові розвивати свій бізнес, то ми готові допомагати. Є промислові підприємства, які переїздять до Павлограда. На сьогодні уже переїхали 3 підприємства, які розгортають свої промислові потужності та підбирають людей для роботи на цих підприємствах», – розповів міський голова.

Він також додав, що завдяки міжнародним гуманітарним фондам та обласному керівництву місто отримує суттєву допомогу для людей, що вимушені були залишити свої домівки.