За словами лікарів, Євген народився в сорочці. 

Євгена Тєрєхова, кандидата на посаду міського голови Павлограда, від УКРОПу, який сьогодні вранці потрапив в аварію, обстежили в Дніпропетровській клінічній лікарні імені Мєчнікова. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook речник «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Євгенія Кравчук.

«Комп’ютерна томографія показала, що титанова пластина у його голові витримала удар під час аварії. Лікарі оцінюють стан Євгена як середньо тяжкий. Наразі оперативного втручання він не потребує, але ще тиждень-два перебуватиме під наглядом у відділенні спінальної нейрохірургії хребта», – зазначила Євгенія Кравчук.

Як повідомили у лікарні, у Євгена Тєрєхова струс мозку та травма шиї. Тривала реабілітація необхідна у зв’язку з важким пораненням, якого він зазнав торік в зоні АТО.

За словами Євгенії Кравчук, є низка чітких підтверджень того, що на момент аварії Євген Тєрєхов не перебував у стані алкогольного сп'яніння. Зокрема, це підтвердив довірена особа кандидата – Едуард Станько, а також Юрій Скребець, начальник медичної частини Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова.

Головний лікар 4-ї міської лікарні Павлограда Марина Костюкова теж підтвердила, що на момент аварії Євген не перебував у стані алкогольного сп’яніння. Остаточні висновки буде зроблено в Дніпропетровському обласному наркологічному диспансері, куди передали всі аналізи.

Фото офіційного сайту УКРОПу

Коментарі   

0 # Виталий 09.11.2015, 10:40
Вообще то Станько сказал, что не знает был ли Терехов пьяный
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата